پاييز تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

پاييز: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

ترمز اصلاحات در عربستان کشیده شد

بازداشت فعالان فمنیست (فعال حامی حقوق زنان)، اصلاحات جنجالی محمد بن سلمان در عربستان را فرو می‌نشاند.  ترمز اصلاحات در عربستان کشیده شد ..

ادامه مطلب

دعوای ملکه اسپانیا با مادرشوهر

در ویدئویی که تازه انتشار یافته دیده می‌شود که لتیسیا، ملکه اسپانیا هنگام خروج از مراسم کلیسا در مایورکا، با سوفیا مادر شوهر خود و ملکه سابق این کشور..

ادامه مطلب

دختر بن طلال منشتر شدن تصویری از پدرش از آزادی او استقبال کرد

دختر ولید بن طلال، شاهزاده‌ میلیاردر ضمن استقبال از آزادی پدرش، عکس‌های پدرش را در توییتر منتشر کرد.  دختر بن طلال منشتر شدن تصویری از پ..

ادامه مطلب

ربوده شدن دیپلمات ایرانی به وسیله القاعده / انتشار اسناد بن لادن از سوی سیا

در یکی از این اسناد فیلم مربوط به عروسی ” حمزه” پسر کوچک بن لادن دیده می شود که گفته می شود در کشور عزیزمان ایران گرفته شده است است. ..

ادامه مطلب

به دنبال منزوی کردن روسیه نیستیم / ناتو

دبیرکل شرکت پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) اعلام کرد که این ائتلاف نظامی به دنبال منزوی کردن روسیه نیست. ناتو: به دنبال منزوی کردن روسیه نیستیم ..

ادامه مطلب

عربستان از انهدام یک باند تروریستی مرتبط با داعش خبر داد

ریاست شرکت امنیت کشور عربستان از منهدم کردن یک باند “تروریستی وابسته به داعش” در ریاض خبر داد.  عربستان از انهدام یک باند ت..

ادامه مطلب

آمریکا پیش از اقدام علیه کره‌شمالی باید تایید ما را بگیرد / مدیر جمهوری کره جنوبی

رئیس جمهوری کره جنوبی گفته هست، مدیر جمهوری آمریکا پیش از انجام هرگونه اقدام علیه کره شمالی باید تاییدیه سئول را به دست بیاورد. مدیر جمه..

ادامه مطلب

ترامپ به درایت جامعه بین‌المللی پشت کرد / ژاپن

ژاپن با ابراز تاسف از تصمیم دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر خروج کشورش از پیمان تحولات اقلیمی پاریس اعلام کرد که او با این کار به درایت جامعه بین‌المل..

ادامه مطلب

برادر بزرگ پادشاه عربستان درگذشت

دادگاه سلطنتی عربستان از درگذشت برادر بزرگ پادشاه عربستان که مدیر شورای بیعت این کشور بود خبر داد. برادر بزرگ پادشاه عربستان درگذشت عبارات م..

ادامه مطلب