پاييز تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

پاييز: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

وزارت ورزش و جوانان ۶۰ سکه بهار آزادی به کریمی پاداش می‌دهد

نایب مدیر فدارسیون کشتی گفت: وزیر ورزش و جوانان قول مساعد جهت پرداخت پاداش معادل مدال طلا که ۶۰ سکه بهار آزادی است را به علیرضا کریمی داد. وزار..

ادامه مطلب

مسواک هوشمندی که تمیزی دندان‌هایتان را کنترل می‌کند

درد دندان یکی از آن دردسرهایی است که هیچ‌کس از آن خاطره خوبی ندارد. هزینه‌های دندان‌پزشکی هم آن قدر زیادشده که فناوری‌های مختلفی جهت تمیز نگه داشتن دندان‌ها به ..

ادامه مطلب

سرخوش نایب قهرمان اسنوکر آماتورهای دنیا شد

نماینده اسنوکر کشور عزیزمان ایران با شکست برابر حریف هندی به مدال نقره مسابقه های اسنوکر آماتور های دنیا دست یافت. سرخوش نایب قهرمان اسنو..

ادامه مطلب

سلسله توییت‌های آذری جهرمی راجع به فیلتر شدن «ویز»

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهار توییت نظر خود را راجع به فیلتر شدن برنامه رهیاب «ویز» اعلام کرد. سلسله توییت های آذری جهرمی راجع به فیلتر ..

ادامه مطلب

سرما باعث چربی‌سوزی می‌شود!

محققان دانشگاه استکهلم سوئد در بررسی‌های خود متوجه شدند که قرار گرفتن در معرض سرما می‌تواند باعث چربی‌سوزی شود. سرما باعث سوزاندن چربی می شو..

ادامه مطلب

تصویب طرح ضدایرانی در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا

پایگاه خبری المانیتور گزارش داد: کمیته خدمات مجلس نمایندگان آمریکا در تلاش جهت تصویب طرحی علیه کشور عزیزمان ایران است که می‌تواند اجرای برنامه جامع اقدام ..

ادامه مطلب

ربوده شدن دیپلمات ایرانی به وسیله القاعده / انتشار اسناد بن لادن از سوی سیا

در یکی از این اسناد فیلم مربوط به عروسی ” حمزه” پسر کوچک بن لادن دیده می شود که گفته می شود در کشور عزیزمان ایران گرفته شده است است. ..

ادامه مطلب