پاييز تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

پاييز: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با شفر متحول شده است ولی برد می‌خواهیم/ طارمی عالی ترین تصمیم را گرفته است ، دایی

علی دایی می‌گوید با وجود اینکه استقلال با آمدن شفر متحول شده است ولی تیمش سه امتیاز را می‌خواهد.

استقلال با شفر متحول شده است ولی برد می‌خواهیم/ طارمی عالی ترین تصمیم را گرفته است ، دایی

دایی: استقلال با شفر متحول شده است ولی برد می خواهیم/ طارمی عالی ترین تصمیم را گرفته است

عبارات مهم : بازیکن

علی دایی می گوید با وجود اینکه استقلال با آمدن شفر متحول شده است ولی تیمش سه امتیاز را می خواهد.

به گزارش خبرآنلاین، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال حاضر شد و اظهار کرد: فردا بازی خیلی مهمی داریم. استقلال تیم بزرگی هست. آنها از وقت آمدن شفر گل نخورده اند و کیفیت بازی ارزش بهتر شده است هست. این تیم بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد و تحولی در نحوه بازی استقلال رخ داده است.

استقلال با شفر متحول شده است ولی برد می‌خواهیم/ طارمی عالی ترین تصمیم را گرفته است ، دایی

او ادامه داد: ما تاکنون تلاش کرده ایم علی رغم پرسشها خوب بازی کنیم. فردا هم جهت یک امتیاز به میدان نمی رویم بلکه سه امتیاز را می خواهیم . می دانیم که بازیکنان مان توانایی بردن استقلال را دارند.

سرمربی سایپا راجع به احتمال جدایی محمد عباس زاده گفت: نساجی به کلوب ما نامه داده و عباس زاده با من صحبت کرده هست. او پرسشها خانوادگی دارد و زندگی در پایتخت کشور عزیزمان ایران برایش سخت هست. دنبال جذب یک مهاجم هستیم که اگر بتوانیم این کار را بکنیم به عباس زاده اجازه خروج خواهیم داد. کسی را به زور نگه نمی داریم.

علی دایی می‌گوید با وجود اینکه استقلال با آمدن شفر متحول شده است ولی تیمش سه امتیاز را می‌خواهد.

علی دایی راجع به انتصاب محمد دادگان به عنوان مدیر کلوب های زیر نظر وزارت صنایع بیان کرد: من نمی توانم در این رابطه صحبت کنم. من مسئول فنی سایپا هستم. آقای دادگان بزرگ ما است و جزو کسانی است که من افتخار داشتم در دوران مدیریت ایشان جهت تیم ملی بازی کنم. من از روال این پرسشها خبر ندارم.

ما متاسفانه نتوانستیم زمین خود را عوض کردن دهیم. تیمی که نه هوادار و نه زمین جهت تمرین و نه وضع مالی مناسبی دارد نمی تواند به طور مطلق موفق شود. ما فردا (جمعه) برابر استقلال بازی داریم و تنها ۳۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده ایم که این در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست. مدیریت کارخانه در حال تلاش است تا بتواند پرسشها ما را حل کند، ولی تاکنون موثر نبوده هست. هر مربی دوست دارد در آرامش کار کند، ولی تاکنون جهت ما در این چهار ، پنج سال این گونه اتفاق نیفتاده است.

او راجع به حضور بازیکنان و لژیونرها در حوزه خلیج فارس، خاطرنشان کرد: من نمی توانم خودم را جای بازیکنان بگذارم. بازیکنان نمی توانند پرسشها خود را بگویند. شاید هر بازیکنی که به کشورهای حوزه خلیج فارس می رود پرسشها خاص خودش را داشته باشد.

استقلال با شفر متحول شده است ولی برد می‌خواهیم/ طارمی عالی ترین تصمیم را گرفته است ، دایی

می دانم منظور شما آقای طارمی هست. من خودم مسئله مالی داشتم که به قطر سفر کردم و جهت تیم های قطری بازی کردم. عالی ترین تصمیم گیرنده جهت یک بازیکن خود اوست. کاری ندارم که در ترکیه جهت طارمی چه اتفاقی افتاد ولی هنوز پرونده این بازیکن در کشور ما باز هست، ولی خود بازیکن شرایط را می سنجد و جهت خود تصمیم می گیرد. طارمی شرایطی دیده است که فوتبالش را در قطر ادامه دهد که به نظر او عالی ترین تصمیم را گرفته هست. ما نمی توانیم در تصمیم بازیکن دخالت کنیم.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs