پاييز تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

پاييز: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دیوار بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باید از بین برود / اصولگرایان به نگرش مردم باختند ، علی مطهری

همایش تجلیل از فعالان ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با حضور نایب مدیر مجلس، معاون اجرایی مدیر جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس و

دیوار بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باید از بین برود / اصولگرایان به نگرش مردم باختند ، علی مطهری

علی مطهری: دیوار بین اصلاح طلبان و اصولگرایان باید از بین برود /اصولگرایان به نگرش مردم باختند

عبارات مهم : اداره

همایش تجلیل از فعالان ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با حضور نایب مدیر مجلس، معاون اجرایی مدیر جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس و جمعی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس و اعضای ستاد اصولگرایان معتدل سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش ایلنا، علی مطهری در این همایش با بیان اینکه معتدلین هر دو جناح کشور حلقه پیوندی به نام اعتدال دارند که با تمسک به آن همانند انتخابات اخیر مجلس و ریاست جمهوری در همه زمینه ها می توانند به موفقیت دست یابند گفت: گفتمان عقلانیت و اعتدال عالی ترین مسیر جهت انقلاب اسلامی است.

دیوار بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باید از بین برود / اصولگرایان به نگرش مردم باختند ، علی مطهری

او با بیان اینکه اگر بخواهیم ریشه اصولگرایان معتدل را بررسی کنیم باید به مجلس هشتم برگردیم، اظهار داشت: در مجلس هشتم با گروهی از اصولگرایان تندرو مواجه بودیم که اجازه انتقاد و تذکر به دولت سابق را که پیاپی قانون شکنی می کرد، نمی داد ولی ما و جمعی از اصولگرایان معتدل به عنوان نماینده مردم وظیفه داشتیم با این قانون شکنی های دولت قبل مبارزه کنیم.

نایب مدیر مجلس با تاکید براینکه دیواری که بین اصلاح طلبان و اصولگرایان وجود دارد باید از بین برود، اظهار داشت: گفتمان اعتدال و عقلانیت باید ادامه دار باشد، آیا که تندروی در مجلس و دولت به کشور آسیب می رساند.

همایش تجلیل از فعالان ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با حضور نایب مدیر مجلس، معاون اجرایی مدیر جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس و

مطهری پدیده مبارکی که در این انتخابات اتفاق افتاد را پیدا کردن راه به وسیله مردم دانست و تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی روزی گفته بودند که دیگر دلواپس نظام نیستند آیا که مردم راه خود و انقلاب را درک کرده اند و این فرموده را همه در روز ۲۹ اردیبهشت به چشم دیدیم.

نایب مدیر مجلس با بیان اینکه طرف برابر از همه نیروهای خود در انتخابات استفاده کرد ولی به نگرش مردم باخت، خاطرنشان کرد: طی چهار سال عمر دولت تدبیر و امید تندروها حملات وسیعی به آن کردند، همچنین در جریان انتخابات علاوه بر هجمه و تهمت های سنگین نیروهای خود را به روستاها و شهرهای متفاوت جهت تضعیف دولت به کار بستند ولی همه این کنش ها در نهایت با نگرش، تفکر و گزینش مردم از بین رفت.

هر اختلافی بود با آخر انتخابات تمام شده است است

محمد شریعتمداری، معاون اجرایی مدیر جمهور نیز در همایش تجلیل از فعالان ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با بیان اینکه رفتارهای افراط گرایانه صدمات جبران ناپذیری به کشور وارد می کند، ابراز داشت: امروز کشور را بدون تدبیر و خرد جمعی نمی توان اداره کرد، تصمیم های یک نفره و آنی ضربان جبران ناپذیری به کشور وارد می کند که اگر به گذشته رجوع کنیم اثرات آن را در هشت سال دولت قبلی به وضوح می توانیم ببینیم.

دیوار بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باید از بین برود / اصولگرایان به نگرش مردم باختند ، علی مطهری

او با بیان اینکه اداره کشور با افراط و تفریط امکان پذیر نیست، عنوان کرد: کشور با عقلانیت و اعتدال در حال حرکت رو به جلو است و با تندروی چیزی جز صدمات غیرقابل جبران نصیب کشور نمی شود.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه گرفتن امید و نشاط از جامعه خیانت به مردم محسوب می شود، یادآور شد: بعضی رسانه ها جهت مخالفت با دولت این حس را به جامعه و جوانان القاء می کنند که آینده روشن نیست که همین امر موجب فرار جوانان به خارج از کشور و از بین رفتن نشاط و امید جامعه می شود که امری بسیار خطرناک است.

همایش تجلیل از فعالان ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با حضور نایب مدیر مجلس، معاون اجرایی مدیر جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس و

شریعتمداری با تاکید بر اینکه با ورود اصولگرایان معتدل به فضای انتخابات شاهد رنگین کمانی از تفکرها بودیم، بیان کرد کرد: تفکر اعتدال موجب شد تا بعضی بزرگان اصولگرا با ورود به انتخابات همچون مردم نشانه خود را پیروزی عقلانیت، تدبیر و اعتدال به عنوان نشانه یکسان قرار دهند.

او با بیان اینکه ستاد اصولگرایان معتدل توانست نمایندگان ادوار مجلس با طیف های متفاوت فکری را زیر یک سقف جمع کند، گفت: مردم در این انتخابات نشان دادند مسیر درست انقلاب و اداره کشور را درک کرده اند، این بار در لایه های عمومی جامعه سکوت حکم فرما بود که البته ناشی از تصمیم گیری قبلی جهت انتخابات بود.

دیوار بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باید از بین برود / اصولگرایان به نگرش مردم باختند ، علی مطهری

معاون اجرایی رییس جمهور با اشاره بر اینکه در کارزار انتخابات هر اختلافی بود با آخر انتخابات تمام شده است هست، اظهار داشت: پیشرفت و توسعه نیازمند وفاق و وحدت است از همین رو دست رقبا با تمامی تفکرها را می فشاریم و خواستار حضور جوانان جهت کمک به اداره کشور هستیم.

تقسیم جامعه به فقیر و غنی پیامدهای خطرناکی دارد

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در همایش تجلیل از فعالان ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با بیان اینکه مهمترین دستاورد انتخابات استمرار عقلانیت هست، تصریح کرد: به واقع مردم در این انتخابات به ادامه مسیر عقلانیت، آرامش، ثبات و اخلاق رای دادند.

او با بیان اینکه انتخابات برشی است تا به لایه های ذهنی مردم توجه کنیم، خاطرنشان کرد: انتخابات ٢٩ اردیبهشت دایره نظام را بزرگ کرد و مردم در این انتخابات به تقسیم بندی جامعه رای منفی دادند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه جامعه را به فقیر و غنی تقسیم کردن پیامدهای خطرناکی دارد، ابراز داشت: مردم کشور عزیزمان ایران به نبود شکاف ها رای دادند؛ مردم به عقلانیت سخت کوشی و مدارای بزرگ پاسخ مثبت دادند.

ربیعی ادامه داد: در این سال ها توانستیم تورم را مهار کنیم و قیمت رشد اقتصادی را از منهای ۶.۸ درصد زیاد کردن دهیم؛ اگر روند زیاد کردن قیمت تورم و رشد منفی اقتصادی ادامه می یافت، معلوم نبود امروز با چه مصائبی مواجه بودیم.

او با تقدیر از همکاری کم نظیر مردم در انتخابات به نقش موثر و ارزشمند اصولگرایان معتدل عنوان کرد: شما عزیزان ستاد اصولگرایان معتدل با طرح گفتمان اعتدال نقش موثری را در این انتخابات ایفا کردید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تقدیر از نقش موثر بزرگان اصولگرا در انتخابات یادآور شد: با روشنگری های بزرگان خصوصا پاسخی که رییس مجلس در مورد بعضی وعده های دروغین مطرح کردند به مردم نشان داده شد که این وعده ها هیچ مبنای اجرایی ندارد.

جمنا نماینده همه اصولگرایان در کشور نیست

بهروز نعمتی، رییس ستاد اصولگرایان معتدل حسن روحانی با بیان اینکه مردم با حضور میلیونی خود در انتخابات خواهان ادامه اعتدال و دوری از تندروی در کشور هستند، گفت: حضور موثر اصولگرایان معتدل و نتیجه انتخابات نشان داد که جمنا نماینده همه اصولگرایان در کشور نیست و اصولگرایان معتدل با نگاهی عقلانی توانستند مسیر صحیحی را جهت کشور و انقلاب گزینش و نشانه گذاری کنند.

او با بیان اینکه جریان ریشه دار اصولگرایی معتدل از تندروی ها تبری می جوید، اظهار داشت: حال که عقلانیت و تدبیر در انتخابات پیروز شده است است باید به سمت آرامش، ثبات و حل پرسشها در کشور حرکت کنیم.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس ادامه داد: توقع مردم با گزینش دوباره روحانی این است که فضای رقابتی انتخابات آخر پذیرد و همه تفکرها دست در دست هم اخلاق مدارانه شروع به کار و حل پرسشها کنند.

نعمتی با بیان اینکه باید از همه پتانسیل موجود جهت اداره کشور استفاده شود، تصریح کرد: باید از تمامی افرادی که دل در گرو کشور عزیزمان ایران اسلامی دارند در اداره کشور و حل پرسشها کمک گرفت تا پاسخی خوب به اعتماد مردم داده شود.

واژه های کلیدی: اداره | انتخابات | حسن روحانی | اصولگرایان | ستاد انتخابات | نتیجه انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs